Witaj w łatwiejszym codziennym życiu

Firma Doro wprowadziła pierwszy naprawdę łatwy w użytkowaniu telefon komórkowy dla seniorów w roku 2007. Dzisiaj ułatwianie życie jest w centrum naszej działalności. A mimo tego, że rzadko wspomina się nazwę naszej firmy wraz z gigantami technologii, naszych użytkowników bardziej interesuje prostota, niż podążanie za masowym gustem.

40 lat później -
A nadal z młodzieńczym zapałem

Trudno sobie wyobrazić, że nasza historia rozpoczęła się od faksu. Dawno temu, w roku 1974. Importowaliśmy faksy do Szwecji i przy okazji pomogliśmy w przełamaniu monopolu firm telekomunikacyjnych. Teraz pomagamy innym osiągać ich osobiste zwycięstwa. Jak? Dostosowując nowoczesną technologię tak, aby można z niej było łatwiej korzystać - oglądając, czytając i słuchając - pozwalając pozostawać ludziom w bliższym kontakcie, bardziej cieszyć się życiem i czuć się bezpieczniej.

Nie tylko dla seniorów -
Wiek to tylko liczba

Jak często się okazuje, wiele osób, które nie uważa się za seniorów, również docenia nasze produkty. Z naszych rozmów z nimi wiemy, jak bardzo nie lubią, gdy ktoś ich szufladkuje. Albo odnosi się do nich w kategorii liczb. Trochę już przeżyli. Widzieli niejedno. I wiedzą, czego chcą.

Wzornictwo Doro - Zachowaj prostotę. Podkreśl estetykę.

Komplikowanie i utrudnianie jest łatwe. Wyzwaniem jest sprawienie, żeby rzeczy były łatwe w obsłudze i gustowne. Od naszego ostatniego telefonu komórkowego lub stacjonarnego, po kolejną generację łatwych w obsłudze smartfonów lub aplikacji, nasze zespoły projektantów mają jeden nadrzędny cel: zachować prostotę bez utraty polotu. Prostota obsługi połączona z dobrym kształtem, dźwiękiem, ergonomią i wrażeniami wzrokowymi sprawiają, że nasze produkty wyróżniają się. A mimo tego, że jesteśmy dumnymi zdobywcami kilku międzynarodowych nagród za wzornictwo produktów i innowacje, najlepszą pochwałą jest dla nas zadowolenie codziennych użytkowników/p>


Opieka zdalna

Na rzecz swobody i godności
Doro Care to dział Doro, który całkowicie poświęca się idei umożliwienia seniorom dalszego niezależnego życia w domu, z godnością, zaufaniem i bezpieczeństwem. Te produkty zaprojektowano tak, aby stymulowały i dawały pewność, ale nie były jednocześnie stygmatyzujące. Dowiedz się, jak nasze „niekonwencjonalne” rozwiązania z dziedziny zdalnej opieki, możliwe dzięki nowoczesnym usługom zapewniającym niezależność, pozwalają ludziom zachowywać większą autonomię, a jednocześnie umożliwiają skorzystanie z pomocy w razie potrzeby. Odwiedź witrynę internetową Doro Care